Kontakta oss

Kontakt

Landsvägen 52
SE-17263 Sundbyberg
Sverige
Telefon +46 8-661 33 10
E-post: info@heatmanage.com
Fax. +46 8-661 33 60

 

 

Försäljning

Ulrika Reimer
Telefon: +46 8 400 546 11
E-post: ulrika.reimer@heatmanage.com

Försäljning Tyskland, Österike och Schweiz
Henrik Blom
Telefon: +46 (0)70-777 87 80
E-post:henrik.blom@heatmanage.com

Service och Reservdelar

Telefon: +46 840 809 132
E-post: service@heatmanage.com

Agenter i Europa

ProBoreal Oy

Finland

Jarmo Alanko
Telefon: +358 50 910 5778
E-post: jarmo.alanko@proboreal.com
Survontie 9A
40500 Jyväskylä

Airlife S.r.l

Italien

Andrea Carli
Telefon: +39 3476792816
Växel:+390544771179
E-post: assistenza@airlifesrl.eu
Via lago di Carezza 38, 48122, Ravenna

Wimtec Sp. z o.o.

Polen

Jozo Knezevic (Managing Director)
Telefon: +48 22 652 11 66 / +48 602 221 670
E-post: jozo_knezevic@wimtec.pl

Sotgar Systems

Spanien

Per Hörnstein
Telefon: +34 609 72 47 94
E-post: perhornstein@sotgar.com

Agenter i Amerika

Jammbco Industrial Solutions Ltd

USA

Massa & papper

Conrad Page
Mobil: 705-795-4064
Kontor: 705-730-0850
E-post: cwolanczyk@jammbco.com

SCR Solutions, Inc.

USA

Kraftproduktion

Michael Ware, II
Telefon: +1 812 701 4855
E-post: michael@scrsolutions.us

Goltens Service Co. Inc.

USA

Marina Applikationer

Jan-Erik Halvorsen (Sales Manager)
Phone: +13055764410
E-mail: jan-erik.halvorsen@goltens.com

Jammbco Industrial Solutions Ltd

Canada

Massa & papper

Conrad Page
Mobil: 705-795-4064
Kontor: 705-730-0850
E-post: cwolanczyk@jammbco.com

Elof Hansson Ltda.

Brasilien

Edson Aleixo
Telefon: +55 11 3101 5257 / +55 11 3206 7821
E-post: edson.aleixo@br.elofhansson.com
Rua Libero Badaró, 293, 10° andar, CJ-10Bl
CEP 01009-000 São Paulo-SP

Elof Hansson International AB

Chile

Juan Carlos Ruiz
Telefon: +56 2 2232 1391 / +56 98 729 6574
E-post: JuanCarlos.Ruiz@elofhansson.com
Magnere No. 1540, Oficina 605
Santiago

Elof Hansson International AB

Colombia

Alberto Marin
Telefon: +56 2 2232 1391 / +57 311 6843 630
E-post: alberto.marin@cl.elofhansson.com
Magnere No. 1540, Oficina 605
Santiago

Agenter i Mellanöstern och Asien

MTE

Thailand

Thierry Magne
Phone :+66 96 859 9446
E-mail: thierry.magne@heatmanage.com
Distributor:
Mr. Pongsathron Sathiwawong
Division Manager Valve SBU
MTE., Ltd.
Tel:+66 0 62 417 9255
Email : pongsthron@mte.co.th

Heat Management AB

India & Vietnam

Thierry Magne
Telefon :+66 96 859 9446
E-post: thierry.magne@heatmanage.com

PT. FOKUS SARANA ELEKTRINDO

Indonesia

Kraftproduktion

Edward Surya Mentari (Managing Director)
Telefon: +62 21 58351580
E-post: edwardsmentari@hotmail.com

Heat Management AB

Indonesia

Pulp & Paper

Thierry Magne
Telefon :+66 96 859 9446
E-post: thierry.magne@heatmanage.com
Distributor:
Valvin Wira